Blogger Kullanmak Mantıklı Mı? - Helpvisor

Blogger Kullanmak Mantıklı Mı?

Birçok kullanıcı Genel Ağ'da gördüğü sitelere özenerek kendi sitelerini açmak istiyor, bunun içinde araştırmalar yapıyor. Eğer para vermek istemiyorsa karşısına iki seçenek çıkıyor: Blogger veya Wordpress.

Bu aşamada muhtemelen Blogger'ı seçecektir. Google'ın hizmei olması ona bir güven verecektir. Peki Blogger'ın avantajları neler?

Blogger, dediğimiz gibi Google hizmeti. O nedenle hızlı sunucuları ve sınırsız trafiği ile 7/24 açık oluyor sitemiz. Ayrıca diğer Google hizmetleriyle birlikte çalışıyor. Kullanım kolaylı, pek bilgi istememesi de artısı. Bence en büyük avantajı AdSense tarafında. AdSense'de onay alması bir tık daha kolay olur. Çünkü Google hizmeti.

Dediğim gibi birçok tasarımdan tutunda para kazanma kolaylığına kadar bir sürü avantajı var. Eğer sürekli yeni yazyın oluşturup tanıtırsanız AdSense için onay almanız o kadar kolay olacaktır.

Sizler için daha uzun bilgilendirici yazılar yazmaya devam edeceğim. Dediğim gibi Blogger'da istikrar çok önemlidir. Bir sonraki yazımda Blogger sitenizin reklamını nerede yapabileceğinizi yazacağım.

Yorum Gönder

0 Yorumlar