Blogger İçin En İyi Android Uygulamalar - Helpvisor

Blogger İçin En İyi Android Uygulamalar


Blogger siteniz için yazı yazıp gönderebileceğiniz, yorumları kontrol edip yanıtlayabileceğiniz bir mobil uygulama arıyorsanız tam yerindesiniz. Ben yinede bilgisayar kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Öncelikle son günlerde Blogger mobil versiyon üzerinde çalışılıyor. Aşağıdaki ekran görüntülerinden de görülebileceği gibi sadece belli alanlar mobil uyumlu yapılmış. Diğer yerlerin de değişeceğini düşünüyorum.

Kayıtlar sayfası

İstatislikler sayfası

Yorumlar sayfası

Su anlık sadece 2 sayfa mobil uyumlu. Diğer sayfaların daen kısa sürede mobil uyumlu yapılacağını düşünüyorum.

Kullanabileceğiniz uygulamalara geçersek çok fazla uygulama yok. Blogger'in kendi resmi uygulaması ise çok eski ve kullanışsız. Listenin en sonunda bulabilirsiniz.

1- Blogger Pro Free - The ultimate Blogger client

Aslında aralarında en iyi bu diyebilirim. Yeni yayın yazma, yorumları görme, sayfaları görme ve istatislikleri görme. Özellikleri bu şekilde, temel olarak işinizi görür. Ayrıca Türkçe dil desteğide bulunuyor.  Ekran görüntülerine Google Play sayfasından bakabilirsiniz.

Google Play

2- Blogaway for Android (Blogger)

Bu uygulama nispeten de olsa tasarım daha iyi. Özellikleri olarak yeni yayın, taslaklar, yer işaretleri ve rastgele yayın var. Türkçe dili de unutmamak lazım. Rastgele yaınlar sizin bulagunuzda yazdığınız rastgele yayınları gösteriyor.

Google Play

3- BlogIt! (Blogger)

Tasarım olarak en iyi uygulama bu. Özellik olarak neredeyse aynı, fakat tasarımı sayesinde daha kullanışlı. Eğer bir uygulama kullanmak istiyorsanız bunu kullanabilirsiniz. Ekran görüntülerine Google Play adresinden ulaşabilirsiniz.

Blogger resmi uygulamasını ise şu adresten bulabilirsiniz. Ben tavsiye etmiyorum, isterseniz yükleyebilirsiniz.

Yazımıza yorum yapmayı unutmayın. Eğer sizinde tavsiye ettiğiniz uygulamalar varsa yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar